Preskočiť na obsah
Norbert Rákász

Stavebníctvo

Norbert Rákász

Zemné práce

Obec
Dunajská Streda
Od roku
1997
IČO
35 019 298

Norbert Rákász

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
929 01 Dunajská Streda
Na trhu od
16. októbra 1997
IČO
35 019 298
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

29
rokov na trhu
1997
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Norbert Rákász

Norbert Rákász – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dunajská Streda. Podniká od 16. októbra 1997.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad prípravné a pomocné práce na stavbe a vodoinštalatérstvo a zváračské práce.

Základné údaje

Obchodné meno
Norbert Rákász
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
35 019 298
Dátum vzniku
16. októbra 1997
Miesto podnikania
929 01 Dunajská Streda
Živnostenský register
Okresný úrad Dunajská Streda, vložka č. 201-11520
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Norbert Rákász zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Prípravné a pomocné práce na stavbe

  • Vodoinštalatérstvo a zváračské práce

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Norbert Rákász?

Miesto podnikania je v obci 929 01 Dunajská Streda.

Čím sa Norbert Rákász zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné a pomocné práce na stavbe; vodoinštalatérstvo a zváračské práce.

Aké je IČO – Norbert Rákász?

IČO je 35 019 298.

Odkedy podniká Norbert Rákász?

Podnikanie začalo 16. októbra 1997. Na trhu pôsobí 29 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Norbert Rákász podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese norbert-rakasz.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.